Dodáváme energii vašim aplikacím již od roku 1997

BKE a.s. je soukromá česká společnost, zabývající se vývojem a výrobou technologicky vyspělých spínaných napájecích zdrojů a invertorů, s vysokou provozní spolehlivostí. Všechny výrobky z portfolia BKE a.s., jsou výsledkem vlastního vývoje. Zdroje, napájecí systémy a invertory s logem BKE nacházejí uplatnění v sofistikovaných napájecích řešeních pro průmysl, telekomunikace, fotovoltaické, energetické, nebo drážní aplikace. Firma nabízí vysokou úroveň spolupráce s tuzemskými i zahraničními zákazníky, možnost vývoje produktů přesně podle požadavků zákazníka, nebo zákaznické úpravy standardních výrobků. Samozřejmostí je možnost odborných konzultací při vývoji, případně při uvádění produktů do provozu.

Výrobky firmy BKE vstoupily na trhy v roce 1997 a od té doby si našly řadu spokojených zákazníků, především v ČR, ale také v Německu, Španělsku, Rakousku, Indii a jiných státech po celém světě, kam směřuje zhruba třetina produkce. Od původně jednoduchých spínaných zdrojů pro spotřební použití se vývoj a výroba postupně přeorientovaly na produkci zařízení pro náročné podmínky například v energetice, telekomunikacích, železničním zabezpečení nebo obranném průmyslu. Portfolio nabízených výrobků je neustále inovováno a do výroby jsou uváděny produkty, které jsou výsledkem nejnovějšího vývoje. Parametry zdrojů jsou stále vylepšovány a do vývoje jsou promítnuty dlouhodobé zkušenosti i nejnovější poznatky u oboru.

Specializace. Tradice. Zkušenost. Kvalita.

Zkušený tým technických pracovníků se specializuje na řešení spínaných napájecích zdrojů a dalších zařízení pracujících na principu primárního spínání. V této oblasti firma sleduje moderní vývojové trendy, jako je například implementace dálkové diagnostiky přes Internet nebo pokročilého bateriového managementu, což dodává těmto výrobkům možnost uplatnění v nových a náročných aplikacích. Inovativní přístup vychází z dlouhodobých zkušeností s vývojem spínaných napájecích zdrojů a vlastním vývojem řídícího software. Důraz je kladen na spolehlivost a dlouhou životnost výrobků, což s sebou nese i výběr kvalitních součástek od renomovaných výrobců a náročné interní zkoušky každého výrobku. Toto je potvrzováno i nadstandardní délkou záruky na vybrané výrobky.

BKE a.s. má vlastní vývojovou i výrobní základnu se zvyšujícím se počtem pracovníků a neustálým rozšiřováním a zlepšováním technologických zařízení a postupů. Počtem zaměstnanců patří BKE a.s. do skupiny středně velkých firem s potenciálem stabilního růstu ve vlastním areálu blízko Brna. Vlastní návrh produktu spolu s výkonnou výrobní jednotkou a kvalitním řízením společnosti využívajícím systém kvality ISO9001 je garantem vysoké kvality a stability vyrobených produktů.

Vyrábíme a vyvíjíme

  • AC/DC spínané napájecí zdroje v provedení na DIN, s výkonem 15 až 1200 W, používaných převážně v průmyslu, telekomunikacích a energetice.
  • AC/DC spínané napájecí zdroje pro zálohované napájení s možností dálkové diagnostiky přes Internet v provedení na DIN, s výkonem 100 až 1200 W.
  • AC/DC modulární napájecí zdroje pro zálohované napájení v provedení do 19″ rozvaděčů, s výkonem 200 W až 15 kW
  • DC/DC spínané měniče v provedení na DIN, s výkonem 30 až 300 W, pro univerzální použití, se širokou škálou kombinací vstupního a výstupního napětí.
  • DC/DC spínané měniče v provedení na DIN, se vstupním napětím až 1500 V DC, v provedení DIN, určené převážně pro diagnostické systémy FV elektráren
  • DC/AC střídače v provedení do 19″ rozvaděčů s výkonem 300 W až 2,5 kW s možností paralelního řazení, určené pro použití v systémech záložního napájení
  • 19″ napájecí rozvaděče DC i AC, podle projektové dokumentace zákazníka s využitím komponent BKE
  • Speciální AC/DC i DC/AC měniče pro obranný průmysl a zákaznické produkty výše uvedených kategorií

Certifikát ISO9001:2015

Firma BKE a.s. je hrdým držitelem certifikátu ISO9001:2015.

EKO-KOM