Spínané napájecí zdroje

Kariéra

1)    VÝVOJOVÝ INŽENÝR

Hledáme do našeho vývojového týmu nového pracovníka, který se bude podílet na vývoji nových výrobků a modifikaci stávajících. Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pracovní náplň

  • Zpracování projektu od myšlenky k realizaci za pomoci zkušených kolegů
  • Rozpracování koncepce výrobku do obvodového řešení
  • Návrh desek plošných spojů v součinnosti s mechanickým provedením
  • Sestavení, zkoušení a testování prototypu
  • Vedení projektové dokumentace

Předpokládané dovednosti

  • Inženýrské nebo bakalářské vzdělání elektrotechnického směru
  • Kreativita a analytické myšlení
  • Dobrá orientace v obvodových schématech
  • Znalost obsluhy software pro návrh DPS
  • Programování mikrokontrolérů výhodou
  • Schopnost různorodé práce

Nabízíme

  • Práci ve stabilní firmě s dlouhou působností na trhu
  • Nástupní plat 37000kč a firemní benefity
  • Možnost využítí služebního bytu v místě
  • Profesní růst ve zkušeném kolektivu

Termín nástupu:   Ihned (nejlépe)

Kontakt: pdvorak@bke.cz; tel.: +420 547236 671

2)  Asistent prodeje

Hledáme schopného spolupracovníka na obchodně administrativní pozici. Nepožadujeme přemíru zkušeností a referencí z působení v minulých pozicích, ale potřebujeme odpovědnost, spolehlivost a chuť učit se novým věcem.

Nabízíme:

- samostatnou práci v obchodním úseku firmy se zaměřením na zahraniční i tuzemský obchod

- místo výkonu práce:  BKE a.s., U Výzkumu 603,  664 62  Hrušovany u Brna,  ČR

- hlavní pracovní poměr, 1. rok na dobu určitou, 3 měsíční zkušební lhůta. Poté na dobu neurčitou.

- benefity/výhody:  služební telefon a počítač, stravenky, roční odměny, příspěvek na vzdělání, příspěvek na dopravu.

- pracovní doba:  8 hodin denně (beze směn), možnost pružné pracovní doby

- možnost karierního růstu

- vzdělávací kurzy/školení

- možnost poskytnutí garsonky s režijním nájemným, v těsné blízkosti pracoviště.

- nástupní mzda 25.000Kč až 26.000Kč, s možností růstu

- je možné domluvit i částečný úvazek

Požadujeme:

- dobré komunikační schopnosti

-  znalost AJ (e-maily, telefonní hovory)

- ochota učit se nové věci

- práce na PC (základní kancelářské programy)

Pracovní náplň:

- telefonická a mailová komunikace se zákazníky

- sestavování nabídek a jejich administrace

- realizace konkrétních obchodních případů (fakturace, expedování)

- návrhy a zajištění marketingových akcí na www

- spolupráce s dalšími útvary společnosti

- zadávání dat a práce s údaji ve firemním ERP

Požadované vzdělání:

Minimálně SŠ

Termín nástupu:   ihned (případně dle dohody)

Kontakt: Václava Hájková    vhajkova@bke.cz   +420547236111