Spínané napájecí zdroje

Kariéra

1) *** REFERENT ZAHRANIČNÍHO OBCHODU ***

"BKE - Pomáhá zákazníkům řešit problémy v oblasti napájení elektronických zařízení prostřednictvím dodávek zdrojů přizpůsobených jejich potřebám. Tím přispívá k realizaci jejich produktů a rozvoji elektroniky. Přibližuje elektroniku potřebám lidí."

Hledáme mladého a schopného spolupracovníka na obchodně administrativní pozici. Nepožadujeme přemíru zkušeností a referencí z působení v minulých pozicích, ale potřebujeme určitou míru nadšení a chuť učit se novým věcem.

Nabízíme:

- samostatnou práci v obchodním úseku firmy se zaměřením na zahraniční obchod

- místo výkonu práce:  BKE a.s., U Výzkumu 603,  664 62  Hrušovany u Brna,  ČR

- hlavní pracovní poměr, 1. rok na dobu určitou, 3 měsíční zkušební lhůta. Poté na dobu neurčitou.

- benefity/výhody:  telefon,  počítač, stravenky, roční odměny, příspěvek na dopravu, příspěvek na vzdělání

- pracovní doba:  8 hodin denně (beze směn), možnost pružné pracovní doby

- zajímavé ohodnocení

- vzdělávací kurzy/školení

Požadujeme:

- dobré komunikační schopnosti

-  znalost AJ (e-maily, telefonní hovory)

-  technický typ (výhoda, ne podmínka)

- základy marketingu

- ochota učit se nové věci

- práce na PC (základní kancelářské programy)

- řidičské oprávnění sk.B (není podmínkou)

Pracovní náplň:

- telefonická a mailová komunikace se zákazníky (převážně zahraniční)

- realizace konkrétních obchodních případů (fakturace, expedování)

- návrhy a zajištění marketingových akcí na www i účasti na veletrzích s osobní účastí

Požadované vzdělání:

Minimálně SŠ

Termín nástupu:   Ihned (nejlépe)

Kontakt: jraputa@bke.cz; tel.: +420 603 556 056

2) *** Elektromechanik  výroby ***

(nástup možný ihned, případně dle domluvy)

Co Vás čeká?

Práce na plný úvazek, v menším stabilním kolektivu, v čistém a tichém prostředí. Pracovat budete pouze na ranní směně, od pondělí do pátku (5:45-14:15), v sídle firmy v Hrušovanech u Brna. Práce bude velmi pestrá - žádná monotonní a linková výroba.

Vaší hlavní náplní práce bude:

funkční zkoušky širokého spektra spínaných napájecích zdrojů

obsluhu jednoduchých výrobních zařízení

ruční pájení součástek

jednoduché montážní práce

Co od Vás očekáváme?

Do našeho kolektivu hledáme pracovníky s dobrou manuální zručností a pečlivostí. Praxe na podobné pozici není podmínkou. Nutné je ovšem vzdělání v oboru elektro (nejlépe slaboproud). Vyhláška 50 (par. 5 a vyšší) je vítaná, není však podmínkou - jsme schopni ji zajistit.

Co nabízíme?

zázemí zavedené české firmy s více než 20-ti letou tradicí. Máme vlastní vývoj a kompletní výrobu

roční odměny

příspěvek na stravování a pracovní ošacení

smlouvu na jeden rok (v případě oboustranné spokojenosti bude po roce změněna na dobu neurčitou)

příspěvek na životní a penzijní pojištění

příspěvek na vzdělání

zdravotní volno (sickday)

kontaktní osoba

Martin Mžíček

tel:  603 556 055

email: mmzicek@bke.cz

3) ***Operátor/operátorka  elektrovýroby***

osazování desek plošných spojů

obsluha jednoduchých výrobních zařízení

Do našeho kolektivu hledáme pracovníky s dobrou manuální zručností a pečlivostí. Praxe na podobné pozici není podmínkou. Rádi vše zaučíme.