Spínané napájecí zdroje

Reference

Suntel Group s.r.o

V budování telekomunikačních sítí patří ke špičce ve střední Evropě

"V naší oblasti využíváme AC/DC, DC/DC měniče, nabíječe (zálohované DC zdroje), invertory a během deseti let co se se zdroji BKE potkáváme jsme nenarazili na žádnou poruchovost! Zdroje jsou technicky výborně propracované - na výdrž! Jak jsme je nasadili do provozu, od té doby o nich nevíme. Všem vývojářům, konstruktérům z BKE patří velké díky a palec nahoru :-) !!! "

ČD Telematika a.s.

Zajišťuje telekomunikační, datové a hlasové služby s vysokou spolehlivostí pro náročné aplikace.

"Společnost ČD Telematika a.s. odebírá od společnosti BKE a.s. spínané napájecí zdroje od roku 2007 přímo, dřívě přes subdodavatelskou společnost. Zdroje jsou využívány zejména pro zálohované napájení v oblasti telekomunikací. ČD Telematika a.s. má výborné zkušenosti s kvalitou a spolehlivostí dodávaných zdrojů. V případě zcela ojedinělé závady či reklamace společnost BKE a.s. obratem dodává zcela nový kus, či v řádu několika dnů vyřizuje odbornou opravu vadného dílu za velmi příznivé ceny. Při požadavku na atypickou či zakázkovou výrobu reaguje společnost BKE a.s velice pružně a nové modely zařízení uvádí na trh v krátkých časových lhůtách. Komunikace s vývojovým a obchodním oddělenín společnosti BKE a.s je flexibilni a na vysoké úrovni."

GDF spol. s r. o.

Se specializuje na dodávky technologických řídicích systémů pro vodárenství. 

 „Zdroje od firmy BKE naše firma používá již od roku 2001. Za toto období byly v rámci jednotlivých zakázek nasazeny stovky zdrojů BKE. Zdroje BKE jsou v podstatě bezporuchové. Za celou dobu používání jsme řešili závadu jen u několika kusů, kde se jednalo o poškození vlivem přepětí v napájecí síti (úder blesku).“

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

Zajišťuje provozuschopnost a modernizaci dráhy.

"DC/DC měniče BKE, které používáme jako externí napájení technologie (pro signalizaci), se v praxi velmi osvědčily a jeví se jako velmi spolehlivé. Dále v rozvaděči nově používáme invertory SJ-1K0-2k3. Tyto střídače jsou v provozu zatím krátce, ale  byly vyzkoušeny pod zátěží a jeví se jako dobré."

RPSnet s.r.o.

Přednáška ing. Rýznara o využití záložních napájecích zdrojů BKE pro ISP. Záznam z konference Kam kráčí české bezdrátové sítě ze dne 14.9.2012.