Spínané napájecí zdroje

Jak objednat

Objednávku je možné provést několika způsoby v závislosti na tom, co je předmětem objednávky.

Objednávka standardního typu výrobku 

Standardní výrobky je možné objednávat přímo z katalogu výrobků. V menu Produkty vyberte skupinu produktů do které patří Vámi požadovaný výrobek. Na stránce konkrétního výrobku se zobrazí tabulka s výpisem všech nabízených typů výrobku a jejich hlavní parametry. Na pravé straně této tabulky se nachází tlačítko poptat. Kliknutím na toto tlačítko se otevře formulář, který lze odeslat buď jako poptávku, nebo přímo jako objednávku. Pokud se bude jednat o objednávku, je nutné kromě dalších parametrů zadat i položku IČO/DIČ. Objednávka bude považována za závaznou.

Objednávka úpravy standardního typu výrobku nebo vývoje nového zařízení

Úpravu standardního typu výrobku je možné objednat až po konzultaci. Z webových stránek lze zadat pouze poptávku, neboli požadavek na řešení. V menu Produkty vyberte typ produktu. Pod výpisem katalogových hodnot se nachází tlačítko Poptat řešení. Kliknutím na toto tlačítko se dostanete na formulář pro zadání vývoje nebo  úpravy parametrů stávajícího výrobku. V tomto formuláři můžete přesně specifikovat požadavky na zařízení, které potřebujete. Po prozkoumání této poptávky Vás kontaktujeme a následná objednávka vznikne telefonicky, nebo přes e-mail.

Obecná objednávka

Pokud Vám nebude vyhovovat ani jedna z předchozích možností objednání, můžete provést objednávku přes e-mail. E-mailová objednávka by měla obsahovat položky:

  • Kontaktní osoba
  • Telefon
  • E-mail
  • IČO/DIČ (pokud se jedná o firmu)
  • Seznam objednávaných produktů