Spínané napájecí zdroje

Standardní produkty

Vyberte si z široké nabídky standardních produktů BKE.

Individuální řešení

Navrhneme a vyrobíme prototyp podle vašich požadavků.

Nový vzhled www stránek BKE

Vážení zákazníci, v průběhu měsíce května budou zveřejněny nové www stránky firmy BKE.

Spínananý napájecí zdroj s UPS - zálohou výstupního napětí

AC/DC napájecí zdroj s UPS (SuperCap) zálohou výstupního napětí pro eliminaci krátkodobých výpadků sítě. Připraveno pro montáž na DIN lištu.

1000 W DC/AC invertor s IP dohledem

Invertor SJD-1K0-2K3_2U2_48V_BP  s maximálním příkonem 1000 W. Verze s integrovaným bypassem umožňuje připojení střídavé sítě na jeho vstup, a tím realizovat záložní napájení v případě jejího výpadku.  Všechna přípojná místa jsou umístěna na čele zařízení. Invertor je vybaven displejem, který permanentně zobrazuje aktuální stav zdroje.

600 W NABÍJEČ S DÁLKOVÝM DOHLEDEM A ODPOJOVAČEM AKUMULÁTORŮ

Nabíječ JSD-600-XXX/DIN_CH_ODP je určen k nabíjení Pb akumulátorů a napájení elektronických zařízení v průmyslové oblasti. Integruje v sobě funkci dálkového dohledu a automatického reportu sledovaných parametrů. Zdroj šetří prostředky a čas technické údržby.

Napájecí zdroje určené pro náročné požadavky napájení průmyslové automatizace a telekomunikační techniky.

Nabíječe akumulátorů zálohovaného napájení pro telekomunikační a zabezpečovací systémy i další zařízení u kterých je důležité nepřetržité napájení. Ochranu akumulátorů před poškozením lze zajistit výběrem vhodného odpojovače.

Stejnosměrné měniče s vysokou účinností, vhodné k přizpůsobení velikosti napájecího napětí podle požadavků napájeného zařízení.

Spolehlivé napájecí systémy určené k vestavbě do průmyslových skříní o šířce 19“. Napájecí systémy jsou vybaveny lokálním i vzdáleným monitoringem provozního stavu. Systémy jsou vhodné pro nasazení v náročných aplikacích.

Napájecí zdroje s nadstandardními fukcemi a parametry.

Střídače napětí, konvertující stejnosměrné napětí na napětí střídavé. Výstupní průběh je čistě sinusový se stálými parametry. Zaručené stabilní napájení pro zařízení vyžadující střídavé vstupní napětí.