Spínané napájecí zdroje

Standardní produkty

Vyberte si z široké nabídky standardních produktů BKE.

Individuální řešení

Navrhneme a vyrobíme prototyp podle vašich požadavků.

Odebírejte náš newsletter

Podívejte se na naše předchozí newslettery a nechte si je zasílat pravidelně každý měsíc.

600 W nabíječ s odpojovačem akumulátoru

Nabíječ Pb akumulátorů s integrovanou ochranou baterií proti nadměrnému vybíjení. Výstup má charakteristiku IU s proudovým omezením. Nabíječ je vybaven aktivní kompenzací účiníku (PFC). Mechanicky je nabíječ připraven pro montáž na DIN lištu. Provoz zdroje je signalizován pomocí zelené LED a bezpotenciálovým kontaktem. Integrovaný odpojovač akumulátoru (LVD) chrání připojený akumulátor před hlubokým vybitím a poškozením. Zdroj lze provozovat i bez připojeného akumulátoru.

1000 W DC/AC invertor s IP dohledem

Invertor SJD-1K0-2K3_2U2_48V_BP je určen k napájení zařízení, které požadují vstupní napětí 230V/50Hz s maximálním příkonem 1000 W. Pomocí invertoru se vstupním DC napětím je možné připojit zařízení střídavého napájení do systému se stejnosměrným napájením. Výstupní střídavé napětí má čistě sinusový tvar s nízkým zkreslením. Je aktivně řízeno tak, aby tvar i velikost byla vždy odpovídající sinusové referenci i v případech nelineární zátěže. Verze s integrovaným bypassem umožňuje připojení střídavé sítě na jeho vstup, a tím realizovat záložní napájení v případě jejího výpadku. Doba přepnutí je menší než 15 ms, což nezpůsobí v napájeném zařízení výpadek napájení. Invertor se automaticky synchronizuje se vstupem „MAINS“ tak, aby jeho výstup byl s ním ve fázi. Zařízení je určeno k montáži do 19“ skříně, má výšku 2U a chlazení nuceným oběhem vzduchu s regulací. Všechna přípojná místa jsou umístěna na čele zařízení. Invertor je vybaven displejem, který permanentně zobrazuje aktuální stav zdroje.

600 W NABÍJEČ S DÁLKOVÝM DOHLEDEM A ODPOJOVAČEM AKUMULÁTORŮ

Nabíječ JSD-600-275/DIN_CH_ODP je určen k nabíjení Pb akumulátorů a napájení elektronických zařízení řídících a monitorovacích aplikací v průmyslové oblasti. Integruje v sobě i funkci dálkového dohledu a automatického reportu sledovaných parametrů napájení. Zdroj umožňuje výrazné zkrácení nebo úplné odstranění výpadků napájené technologie a šetří prostředky a čas technické údržby.

Nový spínaný DC/DC konventor 75 W na DIN lištu

  • Ochrana proti zkratu na výstupu, výkonová ochrana
  • Elektrická pevnost 4000V AC primár-sekundár
  • Možnost oddělovací diody na výstupu
  • Interní vstupní pojistka.

INVERTOR SJ-2K5-2K3_2U2_4KV

  • V provedení do 19“ racku.
  • Ve verzi s bypassem i bez
  • Napájení elektronických zařízení napětím 230 V AC
  • Ochrany proti přetížení

20 let na trhu

Již 20 let pomáháme zákazníkům vyřešit problémy v oblasti napájení elektronických zařízení prostřednictvím dodávek zdrojů přizpůsobených jejich potřebám. Tímto veřejně děkujeme našim zaměstnancům, zákazníkům i dodavatelům za podporu a spolupráci.

23.10.2017

Napájecí zdroje určené pro náročné požadavky napájení průmyslové automatizace a telekomunikační techniky.

Nabíječe akumulátorů zálohovaného napájení pro telekomunikační a zabezpečovací systémy i další zařízení u kterých je důležité nepřetržité napájení. Ochranu akumulátorů před poškozením lze zajistit výběrem vhodného odpojovače.

Stejnosměrné měniče s vysokou účinností, vhodné k přizpůsobení velikosti napájecího napětí podle požadavků napájeného zařízení.

Spolehlivé napájecí systémy určené k vestavbě do průmyslových skříní o šířce 19“. Napájecí systémy jsou vybaveny lokálním i vzdáleným monitoringem provozního stavu. Systémy jsou vhodné pro nasazení v náročných aplikacích.

Napájecí zdroje s nadstandardními fukcemi a parametry.

Střídače napětí, konvertující stejnosměrné napětí na napětí střídavé. Výstupní průběh je čistě sinusový se stálými parametry. Zaručené stabilní napájení pro zařízení vyžadující střídavé vstupní napětí.